„Zaczynamy od środka” w Rybniku

By Czerwiec 27, 2018news, Wydarzenia

Czwartego lipca w Rybniku rozszerzamy cykl „Zaczynamy od środka” o comiesięczne spotkania podczas których chcemy z Wami rozmawiać o budowaniu zaangażowania w miejscu pracy.

Chcesz przekonać się jak wykorzystać potencjał pracowników lub współpracowników w pracy? Chcesz dowiedzieć się o możliwościach angażowania zespołu tak, żeby wyraźnie zwiększyć efektywność Waszej pracy i wyników, które osiągacie?

Jeżeli tak, zapraszamy na spotkanie dotyczące budowania zaangażowania w miejscu pracy. Podczas wydarzenia spotkacie się z Tomaszem Markowskim z Grupy Trenerów Biznesu Rubikon i Krzysztofem Wodeckim, twórcą strony Engagement Marketing Forum, poświęconej marketingowi zaangażowanemu.

„Zaczynamy od środka” to rozmowy o marketingu wewnętrznym, które będą odbywać się w miastach na terenie całej Polski. Nawiązują one do cyklu artykułów i wywiadów o tym samym tytule, które ukazują się na stronie Engagement Marketing Forum. Spotkanie w Rybniku będzie miało za zadanie nie tylko pokazywać możliwości rozwoju zaangażowania wewnątrz firmy, ale także otwierać przestrzeń do wymiany doświadczeń w tym obszarze z uczestnikami wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy czwartego lipca o godzinie 17:00 do punktu informacji turystycznej Halo Rybnik przy ulicy Sobieskiego 20 w Rybniku.